Reklama
Reklama

Na čo slúži Arginín (aminokyselina L-arginín) a ako ho užívať?

l-arginin

Arginín sa dostal do popredia, ako výživový doplnok vhodný pri posilňovaní, ale v čom ešte je táto látka taká výnimočná, kde ju nájdeme, aké všetky účinky na naše telo má a ako užívať tento doplnok, aby boli výsledky čo najlepšie?

Najčastejšie chyby pri posilňovaní, aké sú to?

chyby pri posilňovaní, muž cvičí

Začali ste chodiť do posilňovne a chcete aby cvičenie malo čo najlepší efekt??? Týmto chybám sa radšej vyhnite, aby Vaše telo bolo správne posilňované a cvičenie bolo efektívne. Vďaka mnohým chybám pri cvičení, ktorých sa niekedy dopúšťate aj nevedomky, je vlastne cvičenie bez efektu a dokonca si pri niektorých chybách môžete aj ublížiť…

Bielkoviny – koľko, kde a na čo?

potraviny s obsahom bielkovin - maso, losos, syr, mlieko, fazula, vajce

Prečo a koľko jesť bielkovín, keď chcem úspešne schudnúť? Áno, hovorí sa, že správny pomer bielkovín zaručí úspešné chudnutie, ale… Realita býva vždy niekde uprostred… Mnohé diéty sú stavané na dostatku a až prebytku bielkovín, ale ako to je v skutočnosti, nie sú bielkoviny až moc preceňované? Keď chcem schudnúť, tak sa musím zamerať iba na bielkoviny?

Fit tvarohové knedlíky s čokoládou a jahodami!

tvarohové knedlíky s jahodami a jahodovou omáčkou na tanieri

Tak tieto knedlík Vás zaručene dostanú! Dajú sa samozrejme prisposobiť Vašej chuti, ale práve tieto čokoládové knedlíky sú zaručene lahodným obedom alebo dezertom… Pozor, toto chutné jedlo má na jednu porciu až 35 gramov bielkovín, čo je v porovnaní s inými dezertmi „proteínovou“ bombou. Z týchto surovín Vám vyjde 6 – 7 knedlíkov. Ak sa Vám „nepozdávajú“ čokoládové knedlíky, tak je tu druhý recept fit tvarohové knedlíky s jahodami! Vyberte si a vyskúšajte…

2 lahodné recepty na „ľahšie“ a zdravšie mlsanie…

raw tyčinky z orechami

Cvičíte alebo chudnete ale prepadla Vás chuť na niečo „hriešne“??? Nemusíte utekať do obchodu po kupované sladkosti plné rafinovaného cukru a všetkého možného… Pripravte si sladké mlsanie doma, netrvá to dlho a je to určite zdravšie a menej sladšie, ako to čo kúpite… Prvý recept je na raw tyčinky a druhý recept na čokoládové košíčky plnené arašidovým krémom.


Verzia stránky Klasická | Mobilná