Reklama
Reklama
Hýbte sa Ozdravte sa Zhoďte pár kíl
Cvičenie s vlastnou váhou Chia semienka – áno, či nie? Ako schudnúť - postup
Cviky na doma pre ženy Konope v legálnej forme Aký rýchly mám metabolizmus?

Reklama


Viscerálny tuk – „neviditeľný“ záškodník…

viscerálny tuk

Slovo tuk nebudí dobrý dojem, síce tuky sú aj dobré a pre naše telo nevyhnutné, ale práve tento viscerálny tuk, je dá sa povedať taký „tichý záškodník“, pretože ho nie je navonok vidieť a práve preto môže spôsobovať problémy… Čo je viscerálny tuk a kde sa nachádza???

Aké potraviny a nápoje sú vhodné pre „fit ženu“???

krásna fit žena

Ak sa zdravšie stravujete, udržiavate sa a staráte o svoju líniu, tak tieto jedlá a pitie by mali byť „skalopevnou“ súčasťou Vášho života. Tieto tipy zabezpečujú telu výživu pre udržanie zdravia ale aj krásy!

Srvátkový proteín a bielkoviny, na čo slúžia?

proteíny a svalstvo

Srvátkový proteín sa radí ku „TOP“ kvalitným proteínom… Odkiaľ srvátkový proteín pochádza, aké má výhody, na čo vlastne bielkoviny slúžia a kde ich v akom množstve nájdeme? Nepodceňujte príjem bielkovín naše telo ich potrebuje!

2 recepty na čokoládové fit torty/koláče (bezlepkové)

čokoládový raw dezert

Čokoládová torta nemusí byť iba „z múky a cukru“, presvedčte sa sami! Či sa chcete zdravšie stravovať, alebo máte celiakiu, tak si môžete skúsiť pripraviť niektorú z týchto dvoch tort (koláčov), ktoré sú bez múky. Jeden recept je čokoládová torta bez múky a cukru, stačia Vám iba 3 potraviny…. Druhý recept je čokoládová torta (koláč) tiež bez múky ale ide tam biela fazuľa, nenechajte sa odradiť, chutí skvostne! Sviatky, narodeniny alebo si chcete len tak urobiť radosť niečím zdravším a sladším, nie je problém…

Chcete byť silný a „sršať“ energiou??? Zacvičte si 5 tibeťanov…

5 tibeťanov

Ak Vás trápi únava, nervozita alebo sa len chcete „vzpružiť“, tak je tu pre Vás toto cvičenie. Vďaka tomuto cvičeniu budete nie len zdravý a plný energie, ale aj krásny… Neveríte??? 5 tibeťanov dokáže urobiť s človekom divy, skutočne. Toto cvičenie je známe už tisíce rokov a keď pomáhalo vtedy, prečo by nepomáhalo aj teraz??? Je tu 5 tibeťanov, ktorý Vás „zlepšia“…


Verzia stránky Klasická | Mobilná