Reklama
Reklama
Hýbte sa Ozdravte sa Zhoďte pár kíl
Cvičenie s vlastnou váhou Chia semienka – áno, či nie? Ako schudnúť - postup
Cviky na doma pre ženy Konope v legálnej forme Aký rýchly mám metabolizmus?

Čo s vlčími hladmi – ako na ne?

zena odmieta salat, kym chce jest tortu

Vlčí hlad a už je to tu zas… Neovládateľná chuť zjesť všetko čo Vám príde pod ruku… Počas tohto záchvatu zjete „piate cez deviate“ a ešte horšie ako plný žalúdok na prasknutie sú výčitky svedomia, že ste to opäť porušili…

Aerobik je „veselá“ aktivita. Zlepší postavu a aj náladu!

aerobny trening

Buďte aj Vy veselá, vďaka aerobiku! Toto (kondično – vytrvalostné) cvičenie si určite zamilujete. Aerobik by som „laicky“ nazvala ako veselou, stredne náročnou pohybovou aktivitou, ktorá je vhodná skoro pre každého. Ak Vás nebaví cvičiť zavretá sama doma, tak sa vyberte do najbližšieho centra, kde sa aerobik cvičí, vyberte si druh, ktorý chcete robiť a čo najskôr začnite.

Kalórie sa spaľujú aj doma! Koľko a pri akých aktivitách???

rodinny volny cas v obyvacej izbe

Aj Vy si myslíte, že keď ste doma a nič nerobíte, tak Vaše telo nespaľuje žiadnu energiu (kalórie)??? Už nemusíte trpieť výčitkami svedomia, keď ste počas škaredého počasia ostali jeden či dva dni doma… Vaše telo spaľuje energiu stále, počas každej aktivity a dokonca aj počas spánku.

Jojo efekt – nikdy viac! Ako sa mu vyhnúť???

zena drzi vahu, palec nadol zamerany na prirastok hmotnosti

Jojo efekt je strašiakom a zlou nočnou morou mnohých žien, ktoré sa nechali vlákať do náručia všetkých možných „zaručených diét“. Nebojte sa, jojo efekt už nezažijete, ak budete ochotné zmeniť aspoň pár zaužívaných zvyklostí a budete sa riadiť týmito jednoduchými radami. Vďaka týmto zmenám urýchlite celkový metabolizmus a povzbudíte telíčko, aby fungovalo čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie.

Tri tipy – čomu určite neverte! Prečo?…

zena si prekryva usi

Na internete sa dozviete „všelijaké zaručené tipy“ ako čo robiť, ako čo dodržovať alebo ako čo vylepšiť… Ja Vám tu nebudem dávať žiadne zázračné rady ako čo robiť, ale skôr sa pozrieme, niektorým výrokom bližšie na zúbky, a vysvetlíme si čo a ako skutočne funguje.


Verzia stránky Klasická | Mobilná