Reklama
Reklama

15 minútové spaľovanie tukov – HIIT tréning

HIIT tréning muž a žena

HIIT (High Intensity Interval Training) je v poslednom čase veľmi obľúbený a populárny spôsob, ako spáliť viac tuku počasi cvičenia. Jedná sa o tréningovú metódu, ktorej reálne výsledky a účinok na spaľovanie prebytočnýhc tukov presvedčilo mnoho ľudí, že práve intervalový tréning HIIT je tou správnou voľbou pri chudnutí.

HIIT intervalová technika môže byť využívaná pri akomkoľvek cvičení. Podľa výsledkov rôznych štúdií je HIIT považovaný za oveľa účinnejší na chudnutie ako bežné kardio cvičenie. Zvýšenie vytrvalosti, obnova a budovanie svalovej hmoty, vplyv na zdravie. HIIT tréning je jednoducho vylepšená verzia klasického intervalového tréningu.

Beh, jazda na bicykli, korčuľovanie… všetky aktivity a cvičenia sú vhodné pre HIIT a nepotrebujete žiadne vybavenie aby sa Vaša tepová frekvencia zrýchlila. HIIT tréning môžete využiť aj pri cvičení s činkami, ale to už nieje zamerané na chudnutie.

15 minútové spaľovanie tukov – HIIT tréning Video

Chcete si zvýšiť kondíciu, celkovú silu, vyformovať postavu a schudnúť prebytočné tuky? Tabata tréning je pre tých, ktorý chcú na sebe naozaj makať a vidieť výsledky!

Tabata – zvýšenie kondície

Share Button