Reklama
Reklama

Cvičenie na doma – precvičte si ruky, stehná a zadok v pohodlí domova!

Fitness muž a žena cvičenie

Ak aj Vy patríte ku „nepriaznivcom“ posilňovní a radšej by ste cvičili v pohodlí domova, kde Vás nikto nevidí, tak je pre Vás pripravených pár videí na inšpiráciu… Cvičiť efektívne sa dá aj doma a ešte k tomu za pomoci vlastnej váhy. Na cvičenie doma nepotrebujete až tak veľký priestor a drahé „mašiny“. V nasledujúcich videách sa môžete inšpirovať cvikmi, ktoré sú zamerané na ramená (ruky), stehná a zadok. Po mesiaci až troch pravidelného cvičenia, by ste mali zaznamenať prvé pozitívne výsledky, tak smelo do toho!

Cviky zamerané na ruky

Ženy vo väčšine prípadov zaujímajú iné partie ako ruky, napríklad brucho či zadok…

Mladá žena cvičí jogu, robí Push ups alebo press ups cvičenie

Ženy vo väčšine prípadov zaujímajú iné partie ako ruky, napríklad brucho či zadok… Ak chcete mať peknú postavu a hlavne symetrickú, tak nezabúdajte aj na túto partiu. Vypracované ruky krásne vyniknú v letných šatoch alebo odvážnejšom tope, zapracujte na tom už predčasne!

Cviky zamerané na zadok a stehná

A prišli sme ku partiám, s ktorými je asi väčšina žien nespokojná…

Mnohé z nás trápi nepekná celulitída, ktorá špatí zadok a aj stehná. Vďaka týmto cvikom, ale samozrejme aj zmene zloženia jedálnička, viete zapracovať na tejto partii do želaného stavu. Ak aj nemáte práve celulitídu, tak Vám tieto cviky dopomôžu spevniť Vaše pozadie a stehná. Cviky na zadok a stehná treba robiť pravidelne a ak chcete zvýšiť efekt, tak zapojte aj napríklad rýchlu chôdzu, beh alebo klasickú chôdzu. Budete sa cítiť ale aj vyzerať lepšie!

UPOZORNENIE

Ak chcete, aby mali tieto cvičenia skutočný efekt, tak musíte zmeniť aj svoje stravovanie, aby tam bolo dostatok všetkých živín. Ďalej treba upraviť aj pitný režim, pretože celulitída je okrem nadbytočného tuku aj zadržaná voda.

Share Button