Reklama
Reklama

Cvičenie doma – sú tu 3 účinné pomôcky!

fitnes zena skace cez svihadlo

Keď sa Vám nechce chodiť do posilňovne, tak môžete pokojne cvičiť aj z pohodlia Vášho domova. Prinášame Vám 3 pomôcky, vďaka ktorým si viete zlepšiť svoju figúru a pritom nemusíte nikam chodiť. Tieto 3 cvičebné „pomôcky“ nestoja tak veľa peňazí, ako „mašiny“ v posilňovni, ale účinnosť určite majú (keď cvičíte správne).

Švihadlo

Švihadlo pozná každý, aspoň z mladosti, ale kto s ním skutočne cvičí pravidelne??? Je to pomerne lacná cvičebná pomôcka, ale jej efekt na celé telo je úžasný.

Fitness zena skace cez svihadlo

Kliknite sem a dozviete sa, či je švihadlo vhodné pri chudnutí, ako často s ním cvičiť a aké sú výhody švihadla???

Vďaka švihadlu si zlepšíte celkovú kondíciu, výdrž, spevníte svaly skoro na celom tele a navyše je to aktivita, vďaka ktorej sa naučíte ovládať svoje telo (rytmus, presnosť…). Zakúpte si kvalitné švihadlo a začnite ho pravidelne používať, už po krátkej dobe zbadáte na sebe zmeny k lepšiemu.

Ak ste začiatočník, tak môžete začať s týmto videom, ktoré Vám priblíži správnosť dĺžky švihadla, pohyby rukami, výskoky, a rytmus. Cvičte so švihadlom správne!

Kettlebell

Kettlebell je cvičebná pomôcka, ktorá Vám je známa možno z nejakej kreslenej rozprávky, má guľatý tvar s úchytkou pre Vašu ruku.

Fitness zena cvicenie s kettlebell

Tieto pomôcky sú v rôznych váhových kategóriách, pre rôzne záťaže. Vďaka cvičeniu s kettlebellom si dokážete spevniť chrbticu, ruky, nohy a aj brušné svalstvo.

Ak chcete ešte viac informácií o kettlebelly, tak kliknite sem a dozviete sa viac…

Činky

Činky sú taktiež veľmi vďačnou, cenovo dostupnou a efektívnou možnosťou cvičenia doma.

Fitness dievca s cinkou

Cvičenie s činkami môže byť zábava, vďaka nim si spevníte predovšetkým ruky, hrudník a aj chrbticu. Činky sú k dostaniu v rôznych váhových kategóriách na začiatok si zabezpečte ľahšie činky, aby ste sa nepreťažili alebo si neublížili…

Začiatočníkom môže pomôcť práve toto video. Pozrite si ho a cvičte podľa neho, aby ste sa to naučili správne a efekt bol čo najlepší.

Aké sú výhody cvičenia doma? Ako začať, na čo si dať pozor, ako často cvičiť a sú tu aj inšpiratívne videá, kliknite sem…

Share Button