Reklama
Reklama

2 cviky proti stresu ktoré zaručene fungujú (plus video).

žena v strese

Stres, stres, stres, všade samé zhony, nervozita a rýchlosť…. Ak chcete ostať aj naďalej zdravý, tak sa v tomto zhone zastavte a prehodnoťte svoje ciele. Nájsť si čas na oddych a regeneráciu je nesmierne dôležitý. Naučte sa stres ovládať a minimalizovať ho fakt na minimum.

Vďaka týmto cvičeniam sa naučíte zvládať stresové situácie, tak aby na Vás a Vaše zdravie nemali taký veľký vplyv… Dnes už každý dobre vie, že stres a nepokoj sú z hlavných príčin spustenia rôznych ochorení. Eliminujte stres a telo bude podstatne zdravšie…

1. Pravidelné dýchanie

Pokojný a pravidelný dych je základom zvládnutia každej stresujúcej situácie.

Spomínate si na ten pocit, keď sa rozčúlený neviete ani nadýchnuť alebo práve naopak lapáte po dychu a Vaše srdce Vám ide vyskočiť z hrude? Práve tento scenár sa dá zvládnuť tým, že sa upokojíte, začnete dýchať hlboko a nosom. Pri tom počítajte od jedna do štyri a stále sa sústreďte iba na svoj pokojný, plynulí dych. Zaručene Vám po pár minútach bude lepšie.

žena relaxuje pravidelne dýcha

2. Joga zaručene proti stresu

Joga je cvičenie pri ktorom sa uvoľníte, nazbierate novú silu a stres nebude mať na Vás taký vplyv.

Na cvičenie jogy Vám stačí tiché miesto, podložka a pohodlné oblečenie. Joga je cvičenie pokoja ale zároveň upokojuje a nabíja energiou. Vďaka joge však nebudete iba pokojnejší ale aj pevnejší. V tomto linku nájdete video podľa ktorého môžete cvičiť a tak ovládnuť svoju myseľ, dych, telo a zároveň eliminovať tak vplyvy stresu na Vaše telo.

Nenechajte sa stresom pohltiť… Ovládnite ho, eliminujte a tak na Vás nebude mať taký vplyv. Dobrá nálada je to o čo v tomto živote ide!

Share Button